INFORMACE E-GRAMU

INFORMAČNÍ CENTRUM SIPVZ

Naše škola získala statut Informačního centra SIPVZ a vzápětí jí byl udělen čestný název "Informační centrum SIPVZ". Posláním centra je iniciovat spolupráci v daném regionu na zavádění a výměně zkušeností ICT ve školách.
Škola se podílí na několika projektech včetně zahraniční spolupráce s partnerskými školami v Německu, Rakousku apod.
Škola je také významným regionálním školícím střediskem v rámci SIPVZ  v regionu. Za poslední tři roky se jedná již o několik desítek školení a stovky absolventů.

CERTIFIKÁT

SIPVZ

V našem informačním středisku proběhl v měsíci listopadu pracovní seminář "Využití Interaktivní tabule při výuce na ZŠ" za účasti pedagogů z naší, ale i z jiných škol.
Seminář byl inspirací pro pedagogy a obsahoval plno zajímavých a praktických informací.
Závěrem proběhla diskuse, kde se jednotliví účastníci vyjadřovali k problematice interaktivních tabulí a jejich využití na ZŠ.
Akce se v budoucnu bude opět opakovat.

Ukázka prezentace ve fyzice Ukázka prezentace v matematice